Tryouts FORCE & SPIRIT
Arrangør:
Viqueens Cheerleaders
Tid
Sted
Beskrivelse
Tidsplan for uttaket kommer.
Utøverne har ansvar for oppvarming på egenhånd. Det er viktig at alle er varme til turn.
Uttaket starter kl. 18.00 med turn. Deretter deles uttaket opp i Coed og AG, og begge starter med stunt. Hvis trenerne ser behov for det, vil det bli gjort kast og pyramider.
Krav og spesifikasjon av hva som er forventet å se vil bli oppdatert her i arrangementet frem mot uttak.
Spirit:
Om laget:
Viqueens Spirit er klubbens originale seniorlag, etablert i 1997. Laget er blant verdens beste innen All Girl Senior Level 6, med 1 verdensmester tittel, 10 EM-gull og 22 norgesmesterskaps titler.
Spirit er kjent for sitt høye tekniske nivå, sterke lagkultur og lange tradisjon for internasjonale prestasjoner.
Treningstider:
* Mandag: 19:00–21:00
* Tirsdag: 19:00–21:00
* Torsdag: 19:00–21:00
* Ekstraøkter i helger og ferier.
Årsplan kommer
Det anbefales å delta på åpne treninger i august.
Force:
Om laget:
Viqueens Force er et lag som sikter mot utvikling og gode prestasjoner nasjonalt og internasjonalt. Vi ønsker utøvere som brenner for Coed og Force, som er dedikerte og villig til å legge ned mye tid og innsats. Vi ønsker utøvere som klarer å ta ansvar for egen utvikling og jobber målrettet mot sine egne og lagets mål.
Treningstider:
Mandager 19.00-21.00
Onsdager 19.00-21.00 (kun egentrening)
Torsdager 19.00-21.00
Fast helgetrening annenhver helg
Årsplan kommer
Det forventes egeninnsats med fysisk trening, turn og stunt utenom lagtreningene.
Det anbefales å delta på åpne treninger i august.
Kommentarer
Du må logge inn for å poste i veggen.
Åpne i større kart